אודות

אז מה נפגוש בביה"ס?

לימוד תורה בהיקף רחב ובחזרות מרובות בשיטת השינון. צורת לימוד שמחדירה שמחה והתלהבות ומביאה ללמידה מתוך הנעה עצמית רצון וחיבור.

תכנית לימודים מלאה בכל התחומים תוך פיתוח ידע רחב והצלחה בכל התחומים הנדרשים.

תכנית חברתית עניפה ומגוונת המכוונת להעשיר את התלמידים בתרבות יהודית ישראלית אמיתית.

תכנית טיולים מורחבת סביב תכנית הלימודים בתנ"ך. בונים את הקשר לארץ דרך הרגליים…

ייחודיות ביה"ס "כל אחד הוא מיוחד" תכנית הפועלת זו השנה השניה מתוך מגמה לגלות ולחשוף בכל תלמיד כישרון או תחום חוזקה משמעותי וייחודי ולתת לו ביטוי בחיי ביה"ס. כל תלמיד בביה"ס מקבל שעה פרטנית ייחודית בתחומים מגוונים כגון: מוסיקה, דרמה, חקלאות, נגרות ,ג'גלינג, אלקטרוניקה, פלסטלינה ועוד. בכל שנה התהליך מקבל מימדי עומק חדשים ועוד היד נטויה. המנגינה העולה מתוך הניגון של כל אחד ואחד וכולם יחד נשמעת בביה"ס בכל יום ומחברת ומעצימה את התלמידים והמורים כאחד.

פעילות שיא ערב כישרונות צעירים "כל אחד הוא מיוחד" בכל תחומי האומנות, יצירה ,משחק, שירה ונגינה בו התלמידים חושפים את האוצר הייחודי שלהם על הבמה. העושר שמתגלה לא ניתן לשיעור ומחזק את תחושת המסוגלות והעוצמה הפנימית. ממש חלום שמתגשם.

פרטים כלליים

נוסד בשנת:
1960
שלב חינוך:
א-ח
מספר אנשי צוות:
50
מספר תלמידים:
330
מנהל/ת:
הרב ענר ויסברד
סגן/ית המנהל/ת:
הרב ערן מרגלית
ערכי בית הספר:

ת"ת ממ"ד שלום הינו בית חינוך הרואה כל אדם כאישיות שלימה, בעלת כישורים וכישרונות אישיים, המיוחדים רק לה ופועל לגלות אותם תוך כדי יצירת קשר אישי וחם בין הבאים בשעריו. בת"ת מחנכים ופועלים מתוך תחושת שליחות להנחיל את תורת ישראל ואהבתה באווירת שמחה וחיבור טבעי וחי תוך כדי פיתוח ידע ורוחב דעת וכל זאת מתוך הכרה בערכה הרוחני והלאומי של מדינת ישראל.

פרטי התקשרות